3 ayda kaç kilo verilir?

Sağlıklı şekilde 20 kilo civarı verebilirsin. Daha az sağlıklı şekilde 30-35. fazla kilon olduğu için ilk zamanlar hızlaca kilo verirsin, mesela ilk 10 kilo çok hızlı gider daha sonra yavaşlar. Protein yüksek karbonhidrat az da olsa bulunsun öğünlerinde.
Çok kilolu birisinin dambıl kaldırması bana saçma geliyor gerek yok 2 ay kardiyo yapsın aç kalsın sonra başlasın spora.

Ağırlık kaldırmanın daha hızlı kilo vermeye yaradığını bilmiyorsun o zaman. kardiyo ağırlıklı bir programa ağırlık antrenmaları da eklenirse çok hızlı şekilde sonuç alınır. Ayrıca kas kütlesi ne kadar artarsa harcanan kalori de o kadar artar.

Dostum ben spora gittigim ilk gün 100'de 98e düştüm dediğim hızlı alip hızlı veriyorum o yüzden sporsuz ben pek zayıflayamam.

Aralıklı diyet gördüm onu da spor hocası diyet listesi vermezsen yaparım.
Dostum o ödemdir. 2 kilo demek 14000 üstü kalori demek. Yaşını bilmiyorum ama vücudunun normal yaktığı ise 3000 diyelim. o gün boyunca 17000 kalori mi yaktın?

Ekmeği tamamen kesmeyin. Sabahları bir dilim yiyin, beyaz veya tam buğday ekmek fark etmez. İkisi de aynı besin değerlerine sahip, ama tam buğday biraz daha tok tutuyor. Aralarındaki fark bu.

Dostum o ödemdir. 2 kilo demek 14000 üstü kalori demek. Yaşını bilmiyorum ama vücudunun normal yaktığı ise 3000 diyelim. O gün boyunca 17000 kalori mi yaktın?

Yaşım 22 dediğim gibi 15 20dakikada 2.50X hızında 15dk koştum 2X hızında ise bayır koştum 10dk sonra her yerim ter oldu gözüm karardı bir baktım 98ye düşmüşüm geçici olarak mi bilmiyorum.

Yaşım 22 dediğim gibi 15 20dakikada 2.50X hızında 15dk koştum 2X hızında ise bayır koştum 10dk sonra her yerim ter oldu gözüm karardı bir baktım 98ye düşmüşüm geçici olarak mi bilmiyorum.
İyi koşmuşsunuz ama o ödem falan ya da başka bir şeydir.
Neyse boş verin. Siz çalışmaya devam edin. Doğru bir şekilde devam ederseniz sonunda başarırsınız zaten.
İnşAllah ben de yazın başlayacağım. Yani okullar kapansın.

İyi koşmuşsunuz ama o ödem falan ya da başka bir şeydir.
Neyse boş verin. Siz çalışmaya devam edin. Doğru bir şekilde devam ederseniz sonunda başarırsınız zaten.
İnşallah ben de yazın başlayacağım. Yani okullar kapansın.

İnşallah göbek kilo sıkıntı dışarıya çıkınca direk terliyorsun kıyafet almaya gidince bir şey ustune uymuyor uyuyor göbeğin belli oluyor.
Bir de yakışıklı olsan bile kilo olduğu için tipsiz gözüküyorsun.

İnşallah göbek kilo sıkıntı dışarıya çıkınca direk terliyorsun kıyafet almaya gidince bir şey ustune uymuyor uyuyor göbeğin belli oluyor.
Bir de yakışıklı olsan bile kilo olduğu için tipsiz gözüküyorsun.
Yazdıklarınızın yanında sağlıksız, öz güvensiz, rahat hareket edememek gibi daha eklenebilecek birçok olumsuz şeye neden oluyor. İlk zamanlar kilo verişiniz hızlı olacaktır. Sporda yapacağınızı söylüyorsunuz, böylece kas kütleniz artacak ve metabolizmanız hızlanacak. Bunun yanına kardiyo ekleyip sağlıklı ve düzenli beslenmeyle sıkı ve sağlıklı bir vücuda kavuşacaksınızdır. Hedefiniz ben şu kadar ayda şu kadar kilo vericem olmamalı. Bu sonunda hedefinize ulaşamadığınızda moral bozukluluğuna ve isteksizliğe neden olabilir. Hedefiniz ben şu kilo ve vücut şekline ulaşana kadar irademe sahip çıkıp kararlılıkla hedefimden şaşmadan yoluma devam edeceğim olmalı.

Arkadaşlar, boyum 1.80 110 kiloyum. Asosyaldim ve sosyal olmaya zarar verdim. O yüzden bu yaz zayıflamaya çalışıyorum. Ekmeği kestim 1 dilim yiyorum bolca su içiyorum spora da gideceğim. 3 ayda sizce kaç kilo veririm? Spora gerek yok demeyin deri sarkmasını istemiyorum.
ne durumdasınız şuan

ben de okul zamanı boyunca okula her gün 20 dakika gidiş - geliş (toplamda 1 saat yürüyüş) ile ve yediklerime hiç dikkat etmeden 85 kilodan 78'e düştüm. Son 3 aydır spora gidiyorum sporda kasa odaklandım yağ yakmaya çalışmadım Ağustos'tan itibaren yağ yakıcam 75'im şuan 70'e düşmeyi hedefliyorum 1 ayda. (Boy: 1.75) Tabiki yediklerime de dikkat edeceğim fakat kendimi o kadar sınırlandırmayı düşünmüyorum 1 ayda 5 kilo rahat verilir bence.

Hocam yapabildiniz mi bir şeyler şimdiye kadar? :D

ne durumdasınız şuan

ben de okul zamanı boyunca okula her gün 20 dakika gidiş - geliş (toplamda 1 saat yürüyüş) ile ve yediklerime hiç dikkat etmeden 85 kilodan 78'e düştüm. Son 3 aydır spora gidiyorum sporda kasa odaklandım yağ yakmaya çalışmadım Ağustos'tan itibaren yağ yakıcam 75'im şuan 70'e düşmeyi hedefliyorum 1 ayda. (Boy: 1.75) Tabiki yediklerime de dikkat edeceğim fakat kendimi o kadar sınırlandırmayı düşünmüyorum 1 ayda 5 kilo rahat verilir bence.
Hocam ben de bu konunun açıldığı zamanlar 75 kiloydum. Sporla ve diyetle beraber 65'e kadar düştüm. Kasa fazla odaklanmadığım için ağırlıklar çok artmadı. 58'e kadar düşüp tekrardan beslenmeyle 63'e kas alarak çıkmayı hedefliyorum. Size de başarılar. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı