Ailem benden nefret ediyor

Amacım tam olarak bunu yapmak. 11 yaşımdan beri yazılımla uğraşıyorum. Umarım en kısa zamanda evden kurtulabilirim.

Kanıt yok ki. İşlerine gelmediğinde "Sen hayal görmüşsün." diyorlar, konu bitiyor.
Aga be... Eğer hala yapıyorlarsa gizli bir kamerayla veya gizlice telefonla videoya çekin.
(Bu arada bende yazılımla uğraşıyorum. Eğer discord fln. varsa anlaşabiliriz.)

Çizimimi beğenmediğim için anneme okula gitmeyeceğimi söyledim. O gün okula gitmedim, annem ile birlikte misafirliğe falan gittim. Babam eve gelince annem beni babama şikayet etti.

Bu aralar hem aile baskısı, hem yalnızlıktan, hem de okula başladığım ilk ay gözümün derecesi gözlüğümden yüksek olduğu için ders dinleyemedim. 4 dersten 20-35 puan aldım. 2 dersten düşük aldığım gördüğünde bayağı kızmıştı. Bunu görünce de kızacak, telefonumu alacak.

Hocam neden doktora gitmediniz madem gözünüz bozuk? Dersi dinleyemedin, eve geldiğinde neden çalışamadın mı dersine? Sorumsuz biriymişsiniz aileniz size disiplin vermeye çalışıyor.

Sizde bir problem yok hocam. Yaşınızı bilmiyorum ama yerinizde olsam okul yerine meslek öğrenmeye çalışıp en kısa zamanda kendi hayatımı kurmaya çalışırdım. Sanırım lisedesiniz, bu aile ile üniversite okumak çok başka dert olur.

Aga be... Eğer hala yapıyorlarsa gizli bir kamerayla veya gizlice telefonla videoya çekin.
(Bu arada bende yazılımla uğraşıyorum. Eğer discord fln. varsa anlaşabiliriz.)
Az önce ses kaydı almaya başladım. Discord hesabım 13 yaşından küçük olduğum gerekçesiyle silindi. Hesabı kurtarıp kurtaramayacağım henüz belli değil.

(Bu arada bende yazılımla uğraşıyorum. Eğer Discord falan. Varsa anlaşabiliriz.)

Telefonla çekmek sıkıntı hocam ses kaydı başlatıp telefonu cebine koyarsa kolay yakalanmaz.

Hocam neden doktora gitmediniz madem gözünüz bozuk? Dersi dinleyemedin, eve geldiğinde neden çalışamadın mı dersine? Sorumsuz biriymişsiniz aileniz size disiplin vermeye çalışıyor.
Deprem bölgesinde yaşıyorum. Bazı hastaneler yıkıldı, özel hastanelerde göz klinikleri kapandı. Dolayısıyla devlet hastanesinde sıra bulamadım. Eve geldiğimde daha çok yazılımla ilgilendim, çünkü okuyarak, böyle bir aile varken bir yerlere gelemeyeceğimi biliyordum.

Sizde bir problem yok hocam. Yaşınızı bilmiyorum ama yerinizde olsam okul yerine meslek öğrenmeye çalışıp en kısa zamanda kendi hayatımı kurmaya çalışırdım. Sanırım lisedesiniz, bu aile ile üniversite okumak çok başka dert olur.
HTML, CSS, JS, PHP, Node.js, Python, Java biliyorum. Şu anda üzerinde çalıştığım birkaç proje var. Umarım başarılı olurum.

Geri
Yukarı