Askere gitmek istemeyen biri ne yapmalı?

Bildiğim kadarıyla eşcinsel bireyleri almıyorlar. Eğer eşcinsel veya karşı cinse meyilli isen zaten almazlar. Ancak çok iyi bir taklit yeteneğin varsa bunu kullanarak askerlikten yırtabilirsin. Karşındaki psikolog olacak çünkü. Askerlik kâbus gibi geliyorsa, denemekten zarar gelmez. :D

Bedelli yapıp 21 gün git ama paran yoksa. Ve çürük raporu almak istiyorsan git oradaki doktora erkeklere ilgi duyuyorum de gerekli işlemi yaparlar zaten.:D

Benim arkadaşın biri sol kulağı duymuyor diye gidemedi askere ötekiside kilosundan dolayı 1 kere çağırdılar ondan sonra oda gitmedi şu an zayıf ama askere gitmedi.

Hocam meraktan soruyorum da kronik faranjit ve boranşit askerlikten muaf eder mi? Bende kronik olarak çocukluğumdan beri var da 10-11 aylıkken olmuş bana.

Arkadaşlar askere gitmemek için ne yapılmalı? Yani gitmek istemeyenler için.
Bizzat çürük almış biri olarak kaç yılın var bilgi vermemişsin ama kilodan çürük alabilirsin.Vücut kilo endeksi vs. var.Ben 1.77 138 kiloydum.3 yıl kurula girdim.En sonunda çürüğe çıkarttılar.Kimine gittiği yıl veriyorlar.Şu ara durum nedir bilmiyorum ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı