Bedava oyuna para yatırılmaz algısı

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Örnek veriyorum, Zula oynarsınız oyun P2W bir oyundur ve para yatırırsınız size gelen tepki neden P2W oyun oynuyorsun olur.

Sen de bedava bir oyuna geçiyorsun örneğin Valorant, çok hoşuna giden bir silah deseni var ve bu oyunu oynarken senin iyi hissetmeni sağlayacak, para veriyorsun. Bu sefer gelen tepki şu oluyor, neden bedava oyuna para veriyorsun?

Tamam diyorsun illallah ediyorsun Cyberpunk alıyorsun. Gelen tepki şu oluyor, cyberbug haha neden aldın ki enayi misin? Bu para verilmez.

Bu tarz algıda olan insanları anlamıyorum birisi neyden hoşlanıyorsa onu yapar bu arkadaşların tek işe yaradığı yer P2W oynayan kişilere laf ederek Zula gibi oyunların yapımcılarına para kazandırmalarını engellemek oluyor onun dışında sırf laf yapmak için yapıyorlar.

Son düzenleme:
Haklısınız. Ama ilk paragraftaki örnek gibi bir örnekte bende aynı tepkiyi verebiliyorum. Belki de P2W oyunlara duyduğum nefrettendir. Ancak bu, insanları sorgulama hakkını bana tanımıyor. Her insan kendi parasından sorumludur. Mantıksız dahi olsa da.

Yeni konular

Geri
Yukarı