Cyberpunk 2077'yi kimler sevdi?

@Ehweniscer yapım ekibine hak vermemek lazım. Üçkağıtçı bir firma, başka bir şey değil. Bu herifler benzersiz açık dünya, geniş RPG öğeleri vs diyerek çok büyük bir iddiada bulundular ancak ortada dediklerinin onda biri anca var. Ayrıca oyunun çıkışından birkaç gün önce PS 4 ile gayet iyi çalıştığını söylediler ancak durum o kadar kötüydü ki oyun PlayStation Store'dan kaldırılmak zorunda kaldı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Ehweniscer yapım ekibine hak vermemek lazım. Üçkağıtçı bir firma, başka bir şey değil. Bu herifler benzersiz açık dünya, geniş RPG öğeleri vs diyerek çok büyük bir iddiada bulundular ancak ortada dediklerinin onda biri anca var. Ayrıca oyunun çıkışından birkaç gün önce PS 4 ile gayet iyi çalıştığını söylediler ancak durum o kadar kötüydü ki oyun PlayStation Store'dan kaldırılmak zorunda kaldı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet bir kısmı doğru ancak diğer tüm oyunlar konsoldan PC'ye portlanırken adamlar direk PC için çıkarıp konsollara çıkarınca haliyle optimizasyonu yapamadılar, ayrıca gayet iyi çalışıyor dedikleride neye göre, kime göre bilemem oyunu oynadım oyun düzeldi mi diye hala bug var bence 1 yıla kadar düzelmez.

@Ehweniscer bu oyun düzelecek bir şey değil. Yaptıkları iş bu. Bug değil bunlar, yapay zeka sistemi bu kadar. Yolda bir arabanın önünde durunce tüm trafik kilitleniyor. Bu bug değil, bu kadarı yeterli bunlara demişler.
PC portlama işi de hikaye. Rockstar dışında sonradan getiren de pek yok. O da Rockstar'ın politikası.

@Ehweniscer bu oyun düzelecek bir şey değil. Yaptıkları iş bu. Bug değil bunlar, yapay zeka sistemi bu kadar. Yolda bir arabanın önünde durunce tüm trafik kilitleniyor. Bu bug değil, bu kadarı yeterli bunlara demişler.
PC portlama işi de hikaye. Rockstar dışında sonradan getiren de pek yok. O da Rockstar'ın politikası.

En son inceleme videolarında yapay zekayı o kadar gömmüşlerdi ki izleyince ben bile sinir oldum. Buglar falan bir şekilde düzeltilebilir belki ama yapay zekayı düzeltebileceklerini sanmıyorum. Ayrıca başta belirttikleri birbirinden farklı hikayeler olacak şeklindeki olayda sadece başlangıçta fark ediyormuş. Bir yerden sonra hikaye birleşiyormuş. Bence oyunu alacaklar bir süre daha beklemeli.

Geri
Yukarı