Köpek kovalaması sonucu araba çarpan Rabia Kallı hayatını kaybetti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Penetrator God Küfür etmemek için zor duruyorum. Ben nerede sokak hayvanları sokakta yaşasın vs bir şey yazdım hatta fikir bile belirtmedim. Emin Çapa sonda diyor zaten barınaklara alınmalı diye. Kırpıp da getirme önümüze sonra da ağlarsın işte.

@Penetrator God Küfür etmemek için zor duruyorum. Ben nerede sokak hayvanları sokakta yaşasın vs bir şey yazdım hatta fikir bile belirtmedim. Emin Çapa sonda diyor zaten barınaklara alınmalı diye. Kırpıp da getirme önümüze sonra da ağlarsın işte.
10 milyon a yakın köpeği hangi barınağa alacaksın ?

Acaba ne yaptı da saldırdı diyenler var :D

Hiçbir şey yapmamama, sadece kendi evime gitmeme rağmen kendi binamın önünde 6 tane köpek saldırdı arkadaşlar, ne anlatıyorsunuz ya? Tek yaptığım şey evimin yolunda yürümek :)
Hayvanların da canı var ancak hiçbir şey insan sağlığından önemli değil, hayvanlara tapmayı bırakın :)

Allah aşkın bir şuna bakar mısınız ? Ekşi sözlükte biri yazmış.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220312-134023_Twitter.jpg
    Screenshot_20220312-134023_Twitter.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 43
Acaba ne yaptı da saldırdı diyenler var :D

Hiçbir şey yapmamama, sadece kendi evime gitmeme rağmen kendi binamın önünde 6 tane köpek saldırdı arkadaşlar, ne anlatıyorsunuz ya? Tek yaptığım şey evimin yolunda yürümek :)
Hayvanların da canı var ancak hiçbir şey insan sağlığından önemli değil, hayvanlara tapmayı bırakın :)
İşe giderken köpekler yüzünden bataklıktan geçmek zorunda kalmıştım. Ayakkabım, kıyafetlerim battı hep. Bir de ıssız bir yerdi. Saldırsalar kimsenin ruhu duymaz. 5 köpek vardı.

20 tane oyun isteyen köpek çetesinin içine bırakılmalı.
Minik dostları ile oyunlar oynar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı