Neden Linux?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Aktürk2929

Femtopat
Daha fazla  
Windows varken saçma sapan yazılımlar kullanılması gereksiz bence. Adam Steam'den oyun açmak için neredeyse kod yazıyor :D Ayrıca arkadaşlarım FPS artışı olduğunu söylüyor. Ne yani 50'den 100'e mi çıkıyor diye sorayim dedim. 60'dan 62 olmus Linux kullanıldı diye. 2 FPS artış için tüm özelliklerden vazgeçmek kadar saçma bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows varken saçma sapan yazılımlar kullanılması gereksiz bence. Adam Steam'den oyun açmak için neredeyse kod yazıyor :D Ayrıca arkadaşlarım FPS artışı olduğunu söylüyor. Ne yani 50'den 100'e mi çıkıyor diye sorayim dedim. 60'dan 62 olmus Linux kullanıldı diye. 2 FPS artış için tüm özelliklerden vazgeçmek kadar saçma bir şey yok.

Birkaç iş için (örneğin sunucu kurma) gerekebiliyor. Günlük işler olarak ben de nefret ediyorum Linux'tan.

Bilmedigin konuda yorum yapma. Linux ogrenince sacma sapan olan yazilimin windows oldugunu anlıyorsun.
Kod degil komut ve zorunlu degil.

@LittleWarlocc @erengore @Cruslan

Evet 50'den 100'e çıkıyor. Kullanmadan yorum yapma bir daha.

Bilmedigin konuda yorum yapma. Linux ogrenince saçma sapan olan yazilimin Windows oldugunu anlıyorsun.
Kod degil komut ve zorunlu degil.

@LittleWarlocc @erengore @Cruslan

NT kernel :D

Linux'u şu yüzden seviyorlar çünkü Windows 10 Lite gibi içinde hiçbir şey yok çok hızlı diyorlar kuzenim Linux Mint kurmuş ama her dosya neredeyse exe uzantısı üzerine bu yüzden Linux'ta çok az oyun ve program kullanılabilir.

Benim kafa rahat, kurdum Dualboot'umu keyfime bakıyorum. Sizin de artık bu tartışmaları bırakmanızı tavsiye ediyorum.

Homelander GIFs

Linux'u şu yüzden seviyorlar çünkü Windows 10 Lite gibi içinde hiçbir şey yok çok hızlı diyorlar kuzenim Linux Mint kurmuş ama her dosya neredeyse exe uzantısı üzerine bu yüzden Linux'ta çok az oyun ve program kullanılabilir.

Linux için oluşturulmuş Windows programları var çeşitlilik fazla neredeyse bütün oyunlar destekli :/

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı