Teknobiyotik hazır sistem iptali

HighPower alın. Anakartida 320 yerine 450 yapın. Seneye de anakarti gaming x yaparsınız. 450 şart o sisteme.

Ayrıca anakartın da çöp olduğunu söylemişler.
Anakart çöp değil, hemen hemen aynı fiyata B450 anakart da alınabiliyor. Teknobiyotik ile iletişime geçtiniz mi?
Sistemdeki PSU'yu ve tercihen anakartı seçtiğiniz bir modelle değiştirmelerini isteyin.
Hazır sistemlerin bir çocuğunda cacık olan parçalar var. Keşke tek tek temin edip montajlasaydınız.
Böyle yazmaktan ne zaman vazgeçeceksiniz? Evet, bu söylediklerinize ben de katılıyorum ama bu, sorunu çözmeye yönelik bir şey değil.

Bence tamamen iade yapın. 14 gün yasal hakki var arkadaşın. Sıkıntı yok, kabul etmek zorundalar. Sistemi gerekirse buradan arkadaşlar yardımcı olur sıfır daha iyi bir sistem yapılır. O ram bile tek modül. Ne kadar kötü varsa hepsini doldurmuşlar.

Hazir sistem alınmayacağını arkadaş bilmiyor olabilir.

Hazir sistem adi üstünde hazır olarak gelsinciler tarafindan tercih edilir. Ben bile hayatımda ilk defa kendim kasa montaji yaptım. Aslında kolaymış. Genelde ben parçaları alırdım para verirdim birine o takardı.

Hazir sistem alınmayacağını arkadaş bilmiyor olabilir.
Böyle bir şey yok. Sorun olmak yerine çözüm bulmayı tercih etmenizi rica ediyorum.
Kaliteli bileşenler kullanılmışsa elbette ki alınabilir. Burada PSU ve anakarttan kısılmış mesela, ama genelleme yapamazsınız.

Vatanda satılan hazır sistemler biraz daha iyi bu sitelere göre. Hazır sistemlerde bazıları güzel fiyatta arkadaşın dediği gibi 3600 ve 2060 lı sistemi o fiyata almak zor anakart RAM ve kasası çok kaliteli olmuyor ama size temelde yüksek gücü veriyor. RAM 3200-3600 MHz olacak anakart şu model olacak gibi takıntınız yoksa vatandan hazır sistemlere bakabilirsiniz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı