Teknobiyotik hazır sistem iptali

Taksit ile aldığın için, iade de aynı şekilde olur.
Teknobiyotikle iletişime geçin, güç kaynağını değiştirmek için.

Ben hazır kasa aldım 6000 tl civarı ryzen 5 3600 ve rtx 2060 super. Aynı fiyata toplamak kolay değil mesela neden böyle bir algı var hep bilmiyorum.
Böyle bir şey yok. Sorun olmak yerine çözüm bulmayı tercih etmenizi rica ediyorum.
Kaliteli bileşenler kullanılmışsa elbette ki alınabilir.
Gerekeni ben söyledim arkadaşa hepsini iade etsin.
6000 TL verirsin RTX ve ryzen 5 olur ama diğer parçalar çok iyi olmaz. Hazır sistemlerde durum bu. Kendiniz toplayin birde hazır sistem ile karşılaştırın.

...ama diğer parçalar çok iyi olmaz. Hazır sistemlerde durum bu. Kendiniz toplayın birde hazır sistem ile karşılaştırın.
Mesela Technopat da hazır sistem yapıyor. Onlar da mı kalitesiz yani?
Ki her sistem parçalardan kısılmış olmuyor. Tekrardan söylüyorum hocam, genelleme yapamazsınız.
Zaten aşağıda özelleştirme butonu olduğu sürece
...diğer parçalar çok iyi olmaz.
cümlesi anlamsız kalıyor.

Mesela Technopat da hazır sistem yapıyor. Onlar da mı kalitesiz yani?
Ki her sistem parçalardan kısılmış olmuyor. Tekrardan söylüyorum hocam, genelleme yapamazsınız.

cümlesi anlamsız kalıyor.
Herkes aynı fikir de olmak zorunda değil ama şunu kabul edelim. Özelleştirilmiş bir sistem toplama sistemdir zaten. Esas konu Hazir sistem alan kullanicilarin malin iyisine veya kötüsüne bakmadan direk almasi. Bu tip durumlar olduğu için ben önermiyorum. Konu sahibi yaşadığı için işte.

Siz ve ben topluyor isek özelleştirilmiş toplariz oda hazır sistem değil.

Mesela Technopat'da hazır sistem yapıyor. Onlar da mı kalitesiz yani?

Cümlesi anlamsız kalıyor.

Herkes aynı fikir de olmak zorunda değil ama şunu kabul edelim. Özelleştirilmiş bir sistem toplama sistemdir zaten. Esas konu Hazir sistem alan kullanicilarin malin iyisine veya kötüsüne bakmadan direkt almasi. Bu tip durumlar olduğu için ben önermiyorum. Konu sahibi yaşadığı için işte.

Siz ve ben topluyor isek özelleştirilmiş toplariz oda hazır sistem değil.

Yardımlarınız için teşekkürler ilk olarak sistem iadesi yapmayı deneyeceğim olmazsa 500W bronz bir PSU alırım.

Evet haklısınız. Arkadaş keşke almadan önce sorsaydı aldıktan sonra değil :)

Kardeşim bu forum insanlara yardım amaçlı kuruldu sizde bilgisayar mühendisi olarak doğmadınız sonuçta. İnsanların hatalarına çözüm bulmak yerine hatalarını yüzüne vurmayın.

Yardımlarınız için teşekkürler ilk olarak sistem iadesi yapmayı deneyeceğim olmazsa 500W bronz bir PSU alırım.

Kardeşim bu forum insanlara yardım amaçlı kuruldu sizde bilgisayar mühendisi olarak doğmadınız sonuçta. İnsanların hatalarına çözüm bulmak yerine hatalarını yüzüne vurmayın.

Anakartı dert etme, 1600 12nm günümüz için hız aşırtmasız da yeterli bir işlemci. B550 chipsetli anakartlar çıktığı zaman eldekini satar, geçiş yaparsın.

Sonrasında bütçe durumuna göre, aynı ramden 1 adet daha eklersiniz. Çift kanal teknolojisi ile oyunlarda fark edilir fps artışı yaşarsınız. 8gb günümüz için yeterli bir miktar değil artık.

Kardeşim bu forum insanlara yardım amaçlı kuruldu sizde bilgisayar mühendisi olarak doğmadınız sonuçta. İnsanların hatalarına çözüm bulmak yerine onların yüzüne vurmayın.

Evet haklısınız. Ama ben size kötü anlamda bir şey demedim. Keşke dedim yani. Temenni ettim. Sizi üzen şey beni de üzer. Ben kendi başıma da gelebileceğini düşünürüm hep. Ben heves edip sistem almaya kalksam sizin problemi yaşasam benim hevesim içimde kalırdı. Sizin adınıza üzüldüm açıkçası. İade ya da değişim isteseniz firmadan, süreçle ilgili bir bilgim olmadığı için o konuda yazmadım. Bu yüzden almadan önce bir konu açsaydınız donanım konusunda iyi olan arkadaşlar illaki bir yönlendirme yaparlardı. Umarım sorununuzu kısa sürede çözebilirsiniz.

Evet haklısınız. Ama ben size kötü anlamda bir şey demedim. Keşke dedim yani. Temenni ettim. Sizi üzen şey beni de üzer. Ben kendi başıma da gelebileceğini düşünürüm hep. Ben heves edip sistem almaya kalksam sizin problemi yaşasam benim hevesim içimde kalırdı. Sizin adınıza üzüldüm açıkçası. İade ya da değişim isteseniz firmadan, süreçle ilgili bir bilgim olmadığı için o konuda yazmadım. Bu yüzden almadan önce bir konu açsaydınız donanım konusunda iyi olan arkadaşlar illaki bir yönlendirme yaparlardı. Umarım sorununuzu kısa sürede çözebilirsiniz.
Bir yanlış anlaşılma yaşandıysa kusura bakmayın yazım şeklinizden ötürü demiştim cümle sonuna da gülücük koyunca dalga geçiyor havası olmuş biraz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı