Yıl 2019 Hala iPhone 7 Alınır mı?

Apple'ın her sene çıkarttığı modellere klasik olarak verdiği isimler(3g/3gs-4/4s-5/5s-6/6s-7....) 7 den sonra değişti. 8 ve 10 aynı anda çıktı, şimdi de 10s çıktı. Normal olarak devam etseydi eğer 7s, 8, 8s çıkmış olacaktı. Birden 10s lere zıpladığı için 7 çok eskiymiş gibi geliyor. Bu sizi yanıltmasın. İphone 7 de alınası güncel ve kaliteli bir telefondur. Vatanda fiyatı 3.499tl. Apple store da fiyat uçuk vaziyette.

Apple'ın her sene çıkarttığı modellere klasik olarak verdiği isimler(3g/3gs-4/4s-5/5s-6/6s-7....) 7 den sonra değişti. 8 ve 10 aynı anda çıktı, şimdi de 10s çıktı. Normal olarak devam etseydi eğer 7s, 8, 8s çıkmış olacaktı. Birden 10s lere zıpladığı için 7 çok eskiymiş gibi geliyor. Bu sizi yanıltmasın. İphone 7 de alınası güncel ve kaliteli bir telefondur. Vatanda fiyatı 3.499tl. Apple store da fiyat uçuk vaziyette.
Bende öyle düşünüyorum Teşekkürler 7Plus daha uygun geliyor hem ekran hem batarya konusunda

İphone 7 batarya süresinden dolayı alınmaz. Açıkçası İphone'nun hiç bir modelinin alınması taraftarı değilim büyük nedeniyse İphone'nun batarya süresini bahane ederek telefonu yavaşlattığını şirketin kendi ağzıyla söylemesi ve benim gözümde o günden sonra bitmesi. Bir diğeri şu batarya sürelerini küçük modellerde hiç düzeltemediler yoğun telefon kullanan biri olarak 1 günümü mümkün değil çıkaramaz. Şimdi burda iphone kötülüyosun diyen apply fanboyları çıkacak. Cevabım ise sadece bu telefonu alanların mutlaka yaşayacağı sorunları anlatıyorum. Samsung u da işletim sisteminden değil kullanmış olduğu çöp arayüzünden sevmiyorum. Xiaomi mi8 alıp burdaki sorunların tamamından kurtulmak senin elinde ne batarya süresi, ne arayüzü, ne kasıtlı yavaşlatması, ne çöp stabilitesi hiç biri yok ve sadece kar oranından dolayı fiyatı diğerlerine nazaran çok daha uygun şimdi ben çin malı falan sevmem onun malı kalitesiz diceksen ya xiaomi hakkında hiçbir fikrin yoktur ya da yazdıklamı boşuna okumuşsun demektir.

Annem Xiaomi kullanıyor şuan son gelen sistem arayüzü neredeyse İos a benzer durumda önerebileceğin modeller nelerdir
İphone 7 batarya süresinden dolayı alınmaz. Açıkçası İphone'nun hiç bir modelinin alınması taraftarı değilim büyük nedeniyse İphone'nun batarya süresini bahane ederek telefonu yavaşlattığını şirketin kendi ağzıyla söylemesi ve benim gözümde o günden sonra bitmesi. Bir diğeri şu batarya sürelerini küçük modellerde hiç düzeltemediler yoğun telefon kullanan biri olarak 1 günümü mümkün değil çıkaramaz. Şimdi burda iphone kötülüyosun diyen apply fanboyları çıkacak. Cevabım ise sadece bu telefonu alanların mutlaka yaşayacağı sorunları anlatıyorum. Samsung u da işletim sisteminden değil kullanmış olduğu çöp arayüzünden sevmiyorum. Xiaomi mi8 alıp burdaki sorunların tamamından kurtulmak senin elinde ne batarya süresi, ne arayüzü, ne kasıtlı yavaşlatması, ne çöp stabilitesi hiç biri yok ve sadece kar oranından dolayı fiyatı diğerlerine nazaran çok daha uygun şimdi ben çin malı falan sevmem onun malı kalitesiz diceksen ya xiaomi hakkında hiçbir fikrin yoktur ya da yazdıklamı boşuna okumuşsun demektir.

Annem Xiaomi kullanıyor şuan son gelen sistem arayüzü neredeyse İos a benzer durumda önerebileceğin modeller nelerdir
Olay arayüzün iOS'a benzemesi değil. Android'de o stabiliteyi yakalayamıyorsun. Bugün güncelleme almışsın yarın ne olacağı bile belli olmaz. İkinci el temiz 7Plus bulursan kaçırma al. Çinin hiç bir ürününe güven olmaz.

Şuanki F/P tan dolayı mi 8 alabilirsin fakat bir kaç hafta veya bir kaç ay sonra mi 9 satışa çıkabilir tavsiyem mi 9 u beklemen. Performans olarak şuan 1. Sırada, antutu puanı 380000 lere kadar çıktı yeni amiral gemisi diyolar mi 8 de işini çok çok fazlasıyla görücektir fakat mi 9 hem performans olarak çok daha iyi hem de geleceğe daha dönük yatırım olur, satışa çıktığı zamanda F/P ta mi 8 i geçicek.

Hocam 8 kullanıyorum günlük ekran sürem 8-9 saat bu konuda sorunum yok ancak geçen gün kulaklığım bozuldu ve lighting almam gerektiği için çok tercih şansım Yok orjinali pahalı sadece sahte alma şansım var bu çok kötü bir durum jack girişi olanlarda hiç değilse kaliteli baska ürünler alabiliyordum,2 yıla yakın oldu ancak hala elim geri tuşu arıyor,Google’dan instagram uygulamasına geçtiyse örneğin sol üstte geri tuşu oluyor uzanmak çok zor, spotify falan kullanmıyorsan sürekli antik kuntin uygulama arıyorsun bunlar hep dezavantaj ben sadece küçük boyutlu ve fotoğraf İçin almıştım benim beklentimi karşıladı ama bunun fiyatına çok daha performanslı seyler alınır beklentin kaliteli birsey almaksa.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı