Neden Linux?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer hayatında Jailbreak atmış olsaydı belki verirdi.

Şaka bir yana hocam ADB'de tam olarak nasıl bir sorun var, ben kendisini sadece .apk kurmak ve kaldırılamayan bloat'ları silmek için kullanmıştım Windows'ta ve bir sorun olmadı.

3. Parti driverlar kullanıyorsunuz. Onu geçtim adam akıllı çalışmıyor her telefonda.

Sırf özgürlük için zibilyon işle uğraşıyorsunuz. En basitinden günlük bir kullanıcı için sıradan aktivite olan oyunlarda bile ekstradan program kuruyorsunuz. Windows kullanan birisi sadece Steam'de 2 tıklama ile oyuna girebiliyor.

Yok sadece Steam kurup açıyorum bitiyor.

• Beğen
İfadeler: 202
1 Yıl önce zorunlu olarak Linux Mint ve Ubuntu kullanmıştım. İkisi de aşırı uğraştırıyor. Kullanım olarak eski sistem olduğu için hızlı, lakin karmaşık. Şu an NTLite ile sistemi yaptım Linux kadar kafa yormadan kullanıyorum.

Neden öyle işlerle uğraşıyorsunuz? Kullanın telefonu, günlük bir kullanıcı için Windows sonuna kadar en avantajlı sistem.
Ne sorun yasatti mesela?

Sırf özgürlük için zibilyon işle uğraşıyorsunuz. En basitinden günlük bir kullanıcı için sıradan aktivite olan oyunlarda bile ekstradan program kuruyorsunuz. Windows kullanan birisi sadece Steam'de 2 tıklama ile oyuna girebiliyor.

Binlerce TL ödediğim sistemi istediğim gibi şekillendirememem hoş bir şey olmazdı.

Oyun konusunda da yalnızca protonup-qt kullanıyorum o da Steam'in proton sürümünü düzenlememi sağlayan bir program. Rahatça her oyunu açıyorum.

Sonra winzort update geliyor...
Windows da jailbreak mi ? Ne alaka la cmxm
Unc0ver.ipa yeterli çok da kasmaya gerek yok.
Artık android den ios a bile jb atılıyor. Windows da hayli hayli yaparsın.
Android Linux tabanlı🫠

Valla tum oyunlarimi tek tikla aciyorum.

Windows da jailbreak mi ? Ne alaka la cmxm
Unc0ver.ipa yeterli çok da kasmaya gerek yok.
Artık android den ios a bile jb atılıyor. Windows da hayli hayli yaparsın.

Arif Unc0ver ne alaka. Unc0ver iOS 12'de kaldı. Artık ekibi Palera1n'e geçti. Haberin yok galiba. @202 evet. Hiçbir şey bilmiyor.

• Beğen
İfadeler: 202
1687176021600.png

Tek kodla kuruyorum ve açıyorum :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı