PS5 vs Xbox Series X

Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. PS5 alacağım fakat YouTube'da bugün iki konsol arasında kıyaslama yapılmış yükleme süreleri arasında onu gördüm.
Xbox çoğu oyunda galip gelmiş hem de 10 saniyeyi geçik bir süre gibi önde PlayStation'dan. PS5 daha güncelleme yönünden falan eksik mi çünkü PS5'in SSD'si yaklaşık okuma yazma olarak 2 katı Xbox'un. Yani sizce de ilginç değil mi lütfen benimle fikirlerinizi paylaşın PS5'den azıcık soğur gibi oldum almadan çünkü zaten pahalılar.

Almışken en iyisi olsun istiyorum. Üstte yazdığım sorulara cevap verirseniz sevinirim lütfen fanlık yapmayın rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye koşullarında oyun fiyatlarının fahiş olmasından dolayı kesinlikle Xbox daha mantıklı. Ancak genel olarak düşündüğümüzde gerek özel oyunlar olsun gerek donanımsal olsun PlayStation'da boş değil. Bana kalırsa Türkiye'de kesinlikle Xbox Series X derim ancak yurt dışında yaşasaydım kesinlikle düşünürdüm.
Konu hakkında yazımı okumak için;

Güç olarak %20'ye yakın daha güçlü bir konsol Xbox Series X ve Game Pass sistemi ile güzel bir hizmet sunuyor. PS5'i sadece exclusiveler için almanızı öneriyorum.

Güç olarak %20'ye yakın daha güçlü bir konsol Xbox Series X ve Game Pass sistemi ile güzel bir hizmet sunuyor. PS5'i sadece exclusiveler için almanızı öneriyorum.

Arkadaşlar SSD hakkınızda fikrinizi soruyorum lütfen soruma cevap verin üstte yazdığım.
Eğer PS oyunlarını almak için 3 ay para biriktireceksen Xbox.
Oyun fiyatları sorun olmazsa PS5.
Arkadaşlar SSD hakkınızda fikrinizi soruyorum lütfen soruma cevap verin üstte yazdığım.
Türkiye koşullarında oyun fiyatlarının fahiş olmasından dolayı kesinlikle Xbox daha mantıklı. Ancak genel olarak düşündüğümüzde gerek özel oyunlar olsun gerek donanımsal olsun PlayStation'da boş değil. Bana kalırsa Türkiye'de kesinlikle Xbox Series X derim ancak yurt dışında yaşasaydım kesinlikle düşünürdüm.
Konu hakkında yazımı okumak için;

Ben de öyle düşünüyordum da karşılaştırma da Xbox almış acaba diyorum PS5 daha güncelleme falan mı alacak nedir yani bu?

SSD konusunda PS5 daha güçlü geliyor. Ama depolama alanı daha az. Tercih sizin. Ben olsam Xbox alırım.
İki konsolda güzel ama sadece SSD'ye bakarak mı konsol alacaksınız?

Hayır diğer kriterlere kendimce cevap buldum ancak ilginç geldi PS5'in daha hızlı olması lazımdı gibime geliyor. YouTube'daki kıyaslamalara göre de PS5 geride kalmış onun sizce sebebini soruyorum.
SSD konusunda PS5 daha güçlü geliyor. Ama depolama alanı daha az. Tercih sizin. Ben olsam Xbox alırım.

Hızını soruyorum bir fikriniz var mı? Bu kıyaslamaya göre yani ilginç geliyor yoksa tabii ki de PS5 daha güçlü SSD olarak.

Oluyor mu bilmem ama Xbox Series X alın PlayStation yazılımı kurun oynayın :D.
şaka bir yana series X'den yana olur ancak exclusive oyun derseniz PS5 alın derim ben

Oluyor mu bilmem ama Xbox Series X alın PlayStation yazılı kurun oynayın :D.
şaka bir yana series X'den yana olur ancak exclusive oyun derseniz PS5 alın derim ben

Olmuyor maalesef öyle imkan olsa sormazdım bu soruyu kıyaslama da yapmaya gerek kalmazdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı