Boyum ve kilom çok az

Arkadaşlar sakın kilom az diye ete abanmayin. Ben her gün Ciğer, günde 3-4 yumurta yedim ferittin düşüklüğü için ilaç kullaniyordum aşırı kilo yaptı. :) 55'den 65'e ciktim sacim dökülüyordu gerçi 15 yasinda çocuk için bu iyi değil. Ileride vermek için zorlanacagim. Siz bekleyin zamanla oturur.

Boy %90 genetik %10 sağlıklı beslenme ve spor. Fazla kafana takma çünkü o %10'luk kısımla 2-3 cm uzayabilirsin. Kilo almak istiyorsan da 1 cicibebe paketi 800 kalori, 1 kurabi (etinin yeni kakaolu kurabiyesi) 1000 kalori. Günde 1 kurabi 1 cicibebe yeyip normal yemene devam edersen kilo alırsın. Bu hızlı yöntem, yavaş yöntem ise fitness yaparak kilo almak. O da bi haylı zor.
%90 nasıl genetik oluyor ? %60 beslenme %10 spor %30 genetikdir. Boyda genetiğin bir payı vardır ama bu %90 değildir. Dedem 1.69, anneannem 1.65, dayım 1.82. Nasıl oluyor babamında babası kısa adam 1.83 boy genetik değil anlayın şunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boy %90 genetik %10 sağlıklı beslenme ve spor. Fazla kafana takma çünkü o %10'luk kısımla 2-3 cm uzayabilirsin. Kilo almak istiyorsan da 1 cicibebe paketi 800 kalori, 1 kurabi (etinin yeni kakaolu kurabiyesi) 1000 kalori. Günde 1 kurabi 1 cicibebe yeyip normal yemene devam edersen kilo alırsın. Bu hızlı yöntem, yavaş yöntem ise fitness yaparak kilo almak. O da bi haylı zor.
İnsanların umudunu kırmayın derim çevremde ne kadar adam tanıdıysam adam babasından 10-20 cm uzun veya kısa %20 %30 genetik büyük çoğunluğu beslenme

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı