7 günlük su diyeti yapmak

Balık yağı kadar iğrenç bir şey yok. Tadı o kadar kötü ki kusmak zorunda kalıyordum. Özellikle portakallı Pepee'lisinden. 🤢
Balık yağını çiğnemezseniz (hap versiyonu) tadını da almazsınız, sonradan midenizde erir. Sevmiyorsanız bile dediğim gibi limon aromalı olanını kullanabilirsiniz.

Galiba bu konu da görmüştünüz.
Evet bu konudan sonra ben de merak sardım ve mantıklı geldi, vitamin takviyesi alırsam sorun yaşamam gibi duruyor.
Sürekli kilom düştüğü için diyetisyene gittim. Birkaç testten sonra program verdi ve 2 hafta geçti üzerinden, 3 kilo ile sabitledim kilomu.
İşte 2 hafta içerisinde 3 kilo benim için yetersiz, 1 haftada 5-7 kilo verip devamında sizin gibi yapacağım.

B6, B12, C ve D vitaminlerini listeme ekledim, eğer balık yağını suya katabileceğim bir şekilde bulursam onu da almayı denerim teşekkürler. Bu arada Getir'den alsam sorun yaşamaz mıyım? Bildiğim kadarıyla doktor izni gerekli.
Vitaminler için doktor izni gerektiğini hiç duymadım. Ne de olsa takviye edici gıda/hap bunlar ilaç değil. Ben kendim söylüyorum.

Vitaminler için doktor izni gerektiğini hiç duymadım. Ne de olsa takviye edici gıda/hap bunlar ilaç değil. Ben kendim söylüyorum.
Peki herhangi bir süper market gibi yerlerde bulabilir miyim? Mesela 5M Migros gibi.

İşte 2 hafta içerisinde 3 kilo benim için yetersiz, 1 haftada 5-7 kilo verip devamında sizin gibi yapacağım.
Umarım hedefinize ulaşırsınız. Bu arada, bende B12 eksikliği vardı. Eksiklik değil de, minimum seviyenin biraz üstüydü. Ellerim ısınmıyordu doğru düzgün, sıcak şeyleri bile sorunsuz bir şekilde tutabiliyordum. Programa uyup, düzenli beslendiğimde farkı anladım. Tabii benim için dezavantaj oldu biraz :D

Umarım hedefinize ulaşırsınız. Bu arada, bende B12 eksikliği vardı. Eksiklik değil de, minimum seviyenin biraz üstüydü. Ellerim ısınmıyordu doğru düzgün, sıcak şeyleri bile sorunsuz bir şekilde tutabiliyordum. Programa uyup, düzenli beslendiğimde farkı anladım. Tabii benim için dezavantaj oldu biraz :D
Vitamin konusunda sorunum yok gibi, belki biraz çinko olayında eksikliğim vardır. Büyük ihtimalle yarından sonra yapmaya başlayacağım ve tarih saat tutacağım, her gün düzenli olarak kilo ve fotoğrafımı da çekeceğim. Burada paylaşırım.

Vitamin konusunda sorunum yok gibi, belki biraz çinko olayında eksikliğim vardır. Büyük ihtimalle yarından sonra yapmaya başlayacağım ve tarih saat tutacağım, her gün düzenli olarak kilo ve fotoğrafımı da çekeceğim. Burada paylaşırım.
Çinko eksikliğine balık yağı iyi gelecektir. Balıkta çinko bol bol var.

Çinko eksikliğine balık yağı iyi gelecektir. Balıkta çinko bol bol var.
L-Carnitine almama gerek var mı? Yoksa sadece bahsettiğiniz vitamin hapları yeterli mi? Vitamin B ve balık yağı hariç hepsini buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı